Kam umístit sedací pytel

Do obýváku – sedací pytle pro dospělé pravděpodobně v bytě umístíte tam, kde si chcete dopřát pohodlí, kde je klid a potřebné zázemí. Kde si přečtete svou oblíbenou knihu, zapálíte svíčku nebo doutník, popíjíte čaj o páté, šťávu vylisovanou z ovoce nebo kofeinový nápoj. Může to být v obýváku, můžete se přesunout do ložnice, pracovny nebo do obytné haly či zimní zahrady.

modrý sedací vak

Dětem do pokoje – děti milují neobvyklé věci a sedací pytel https://www.beanbag.cz/ je pro ně výzvou ke hře a dalšímu zkoumání světa kolem nich. Pokud jim předložíte kvalitní nylonový potah, mohou na něm skotačit, převalovat se a využívat pytel i ke hře. Je to perfektní pomůcka, kterou lze flexibilně naklápět, stáčet, zvedat a přizpůsobovat vašim požadavkům tak, jak si přejete.

Na balkon či lodžii – když se podíváte na balkony městských sídlišť, mnohé z nich jsou jen strohé – zábradlí, sem tam květina, šňůry na prádlo a jinak nic. A je to škoda, neboť z balkonů s pěkným výhledem lze vytvořit krásné zázemí pro relaxaci, a právě sedací pytle v tom mohou sehrát svou důležitou roli.

hnědý vak

Pod pergolu – některé sedací vaky s nepromokavým povrchem, zpravidla s pogumovanou vnitřní vrstvou nylonového potahu, můžete vzít i ven. Pergola je vhodná příležitost, kde si pohrát s dětmi, nebo odpočívat, pracovat na notebooku či posedět s přáteli. Za příznivého počasí to jistě bude krásný zážitek, navíc polystyrenové EPS kuličky dobře izolují vaše tělesné teplo, takže ze spodu neprochladnete.

K bazénu – vak u bazénu je rovněž zajímavý doplněk namísto lehátka, které má omezený pohybový rozsah. Na vaku lze sedět, ležet, zaujmout polohu polosedu, lehnout si na bok, anebo velký vak typu Duo roztáhnout do podoby polštáře. A zvolíte-li vhodnou barvu potahu, v ideálním případě nějakou světlou (žlutou, bílou, světle zelenou, světle modrou), bude dobře odrážet sluneční paprsky a nebude vás nepříjemně hřát a pálit.