Vztahy

Změna chování ve vztahu o něčem vypovídá


Moje přání v životě bylo mít prostě s mým partnerem krásný vztah. Samozřejmě ta realita je ale opravdu jiná. Každý člověk si prostě přeje mít ten dokonalý krásný vztah a být úplně v tom sedmém nebi, ale to takhle prostě nefunguje. Protože v životě nám do cesty vstoupí opravdu nějaká jiná změna a najednou zjistíme, že ten vztah není takový, jak jsme si přáli. Pokud máme nějaké sny v hlavě, jako já, když jsem si prostě říkala, že s mým partnerem to bude vždycky dokonalé, že si budeme náramně rozumět a že budeme mít opravdu ten nejkrásnější život, tak jsme byli na omylu.

Žena a muž

To prostě si jenom myslíme a je to opravdu jenom sen, ta realita opravdu vypovídá úplně o všem. Partner se nakonec tak strašně změnil, a je to opravdu velice potom i náročné a komplikované, protože je opravdu těžké, když se člověk takhle změní a vy toho člověka ani neznáte takového, jaký je teďka. Tak opravdu je to takový velký skok a dojde k takovému velkému nedorozumění. Protože opravdu, když se ten člověk tak změní, tak potom je to takové těžké a nevíte, co prostě s tím máte dělat. A to já jsem přesně poznala. Poznala jsem to, když můj partner se prostě změnil a bylo to úplně jiné a už nepředstavitelné.

Žena a muž

Rozhodně jsem se s ním musela potom v prvé řadě rozejít, protože už to nefungovalo.  Vůbec jsme si nerozuměli a možná to bylo tím, že taky měl jinou ženu. Takže ruku na srdce, a hodně si dávat pozor. Pokud poznáte na svém partnerovi, že se k vám změnil, chová se k vám mnohem hůř než předtím, tak vždycky zatím něco je a popravdě jsem potom zjistila, že opravdu si našel jinou ženu a není to nic příjemného. Takže pokud se k vám člověk už takhle změní, tak je to opravdu špatně a vždycky zatím něco je, jako jsem to poznala já. Rozhodně tohle nepřeji nikomu, protože jak se změní chování vašeho blízkého člověka, tak je na tom něco velmi špatného.