Trnistá cesta za hezčí postavou

Každý den se stovky různých lidí podívají do zrcadla, aby zhodnotily svou postavu. Nejčastěji to lidé dělají ráno a těsně před spaním. Proč? To je velmi dobrá otázka. Nejspíš je to už jejich takový menší zvyk. Každé ráno a večer zkontrolovat, jestli stále vypadají perfektně. Ano, to dělají ti, který mají krásnou postavu. Ale co lidé s ošklivou postavou? Myslíte, že se také každé ráno a večer dívají do zrcadla? Je to zvláštní, ale dost často to dělají. Proč, když se pak jen trápí tím, co vidí?

gymnastika
 
Motivace
A to je právě ono! Vidí se. Vidí postavu, která se jim hnusí. Postavu, kterou chtějí změnit, a to je ta jejich silná motivace. Každý člověk má odlišný důvod pro začátek hubnutí. Někdo se chce líbit partnerovi, někdo více sobě a ostatní to dělají pro zdraví či zábavu.
 
Cesta
Hubnout nikdy nebylo lehké. Ale jak začít? Prvním krokem je rozhodnutí, že opravdu chceme zhubnout. Ale tím to teprve vše začíná. Nemusím nejspíš říkat, že hubnutí není jen o pohybu, ale převážně o zdravé stravě a životosprávě. Namísto nesmyslných diet, si začněte dopřávat jídlo pětkrát denně. Místo chození pomalou chůzí hodinu na běžeckém pásu si dopřejte pěkný výlet s rodinou či přáteli do přírody.
 
Smysl
Možná Vás nyní matu, ale opravdu to tak je. Proč vycházka do přírody? V první řadě si uvědomte, že nejde tolik o spálené kalorie jako o dobrý pocit. Jak se chcete něčemu věnovat, pokud se neuvolníte? Taková procházka v přírodě Vám dodá nejeden energii a pozitivní náladu, ale také Vám ubere kalorie. A hlavně? Uděláte něco pro sebe a své zdraví. Opravdu, pokud chcete zhubnout, tak se nejdříve zamyslete nad zdravým životním stylem. Bez správné životosprávy nikdy nezískáte vysněnou postavu!

pomeranč
 
Cíl
Dá se to zvládnout? Rozhodně! Stačí se jen správně stravovat a přiměřeně pohybovat. Nesmíte být líní, protože bez Vaší spolupráce ničeho nedosáhnete. Ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče. Začátek Vás bude stát hodně dřiny a odříkávání, ale nakonec budete na sebe hrdí, že jste to dokázali.