Služby

Bezplatné stahování mp4


Každý z nás si někdy stáhnul z internetu například nějakou hudbu, do svého mobilního telefonu, aby ji mohl poslouchat například na cestě do práce nebo si ji pustit u vaření nedělního oběda a zlepšit si tak náladu. Určitě se vám někdy stalo, že jste si na YouTube pustili nějaké video, například nějakou písničku z koncertu a chtěli jste si ji stáhnout, ale nevěděli jste jak, protože jste ji nikde jinde na internetu nenašli. S tímto problémem je již díky bohu konec. Dnes se společně podíváme na to, jak tento problém vyřešit, tedy jak stahovat videa či písničky přímo z internetové stránky YouTube.

Užívání mobilního telefonu

Je to velice jednoduché a tato funkce “youtube mp4 converter download” funguje na jednoduchém principu. Pokud se vám líbí nějaké video, například píseň z koncertu, kterou byste si chtěli stáhnout do svého mobilního telefonu nebo počítače, máte vyhráno, protože přesně tohle tato stránka umí. Stačí si pouze zkopírovat internetový odkaz URL, přes který je video spuštěno a tento odkaz poté vložíte do kolonky. Poté stisknete tlačítko pokračovat a stránka vás přenese na nabídku možnosti stahování. V tu chvíli se vám zobrazí opravdu rozsáhlá nabídka toho, v jakém formátu si vámi zvolený soubor můžete stáhnout.

Sluchátka

Druhy těchto formátů jsou nejčastěji dva, a to MP3, což je formát, kdy se stáhne pouze zvuk, tudíž to následně funguje jako například klasický soubor s písničkou. Druhým typem je formát MP4, v případě stažení souboru v tomto formátu se vám do vašeho zařízení nahraje i video, které k souboru bylo přiložené a vy se následně díky tomu můžete na video dívat kdekoli budete, například při cestě v autobuse, když pojedete do práce. Velkou výhodou této možnosti bezplatného stahování z YouTube je, že si následně video můžete přehrávat kdykoli a kdekoli, aniž byste potřebovali přístup k internetu. Jediná nevýhoda je, že vám to na vašem zařízení bude zabírat paměť.

3/5 - (1 vote)