Mobil

Mobil a děti

Je logické, že v dnešní době už má každý člověk mobilní telefon. A já taky nejsem výjimka. Mobilní telefon má dokonce i můj syn, kterému je osm let. A kolikrát když jsem se ale setkala s tím, že jsem strašná a děsná matka, že tak malému dítěti dám mobilní telefon.  Absolutně ale vůbec nechápu, proč tomu tak je. Copak jsem strašná máma, když dám dítěti mobilní telefon? Mně se tohle nezdá. Mně se to zdá zprávě spíše zodpovědné. Protože syn jezdí velmi často k babičce a taky ke svému otci, protože jsme rozvedení. Takže jsem potom ráda, kdy se můžu se synem taky popovídat po telefonu, když není se mnou, protože jsme se synem na sebe hodně vázáni, takže jsme rádi, když jsme stále v kontaktu. A taky je perfektní, že když je syn venku s dětmi, tak dám synovi ledvinku, ve kterém a mobilní telefon, takže se mu mohu kdykoliv ozvat. Baví mě to a jsem ráda, že jsem taková a že synovi mobilní telefon dovolím.

Syn občas sleduje videa.

Akorát tedy nemá v mobilním telefonu kredit. Podle mého názoru to ani nepotřebuje, protože když syn něco potřebuje, tak mu tak mi pošli sms s tím, ať mu zavolám zpět. Je to taková sms se žádostí. A pokud i vy máte malé děti, tak taky mají telefon? Pokud ano, tak mi řekněte, jaké výhody vám to hlavně přináší.

Mobil mám i místo foťáku.

Teď sice chápu, že taky to má nějaké nevýhody, protože malé děti si většinou hrají hlavně je na mobilu hry. A taky jenomže můj syn už je na hry tak zvyklý, že ho ty hry ani nelákají, takže syn si raději hraje venku s dětmi. A tohle mě hodně těší, protože mi alespoň nemusí opravdu někdo vyčítat to, že můj syn sedí pouze jenom doma na počítači anebo si hraje s mobilním telefonem. Protože můj syn je hodně akční, takže opravdu je moc rád venku. A jsem ráda, že syn to takhle má nastavené sám od sebe. Takže ho nemusím nikdy nikde nutit. Syn taky navštěvuje fotbal a mobilem si taky fotí své úspěchy.