Mobil

Žhavé mobilní novinky září 2019


Xiaomi Mi 9T Pro
Telefon se pyšní především svým designem, který se na zadní straně leskne při dopadu slunce. Na přední straně nepřekáží výřez, vše je přizpůsobeno co nejlepší možnosti sledování videí či seriálů. Na focení jsou k dispozici tři kamery, kterými byste měli vyfotit dokonale jakékoliv fotky. Přední fotoaparát je vysouvací, což působí efektně. S baterií je na tom model také velice dobře. Má výbornou grafiku a zvládne tedy i náročnější hry. Pokud jste měli problém s tím, že jste se do vašeho zařízení obtížně dostávali díky otisku prstu, tato novinka má detekci přímo na obrazovce., takže se můžete rozloučit s neustálým zvedáním telefonu, pokud zrovna leží na stole. S kapacitou 4 000 mAh by měl mobil vydržet s jedním nabitím zhruba dva dny. Mezi poslední funkce patří GPay, tedy bezkontaktní placení pomocí vašeho telefonu. Nejnovější systém Android 9 Pie je samozřejmostí.
duha z mobilu
Samsung Galaxy Note10+
Vyznačuje se tenkým designem a Dynamic AMOLED displejem, který snižuje vyzařování modrého světla, tudíž nezatěžuje váš zrak. Pokud si budete chtít zapsat nějakou poznámku, můžete to udělat jednoduše za pomoci vlastního písma rukou, nebo perem S, který je k telefonu přiložen, a on už sám písmo přemění v digitální. Fotit můžete ve tmě i při ostrém světle, natáčet a následně video upravit tak, aby bylo pozadí rozmazané nebo odstranit zvuky, které nechcete. Velikou výhodou je možnost propojení obrazovky mobilu s počítačem, tudíž nemusíte být na dvou zařízeních zároveň. Opět tu je pro hráče zajištěn vysoký herní výkon, a v neposlední řadě i úžasná výdrž – půlhodinové nabití na celý den!
Asus Zenfone 6
Stejně jako Xiaomi, se Asus rozhodl vylepšit svůj design velkou obrazovkou bez výřezu, aby tak nic nepřekáželo skvělé podívané. Zajímavostí je výklopný fotoaparát, který vám pořídí úžasné výsledky. Výborně je na tom také s baterií, která při plném používání vydrží dva dny. Pro případné nešiky je zde sklo, které by mělo předejít poškození telefonu, a také hliníkové rámečky. Možnosti funkcí tlačítek po straně jsou na vás, dají se totiž přiřadit k různým funkcím, které jsou na výběr.
fotka řeky mobilem
Samsung Galaxy A30s
Poslední novinkou je levnější varianta Samsung Galaxy A30s. Ve výbavě má velkou obrazovku s tenkými rámečky, čtečku otisku prstu na displeji, tři kamery na zadní straně, která je navíc zajímavá holografickým efektem. U nás na trhu jsou k dostání ve 3 barvách – bílá, černá a zelená.