Dopřejte si nevšední zážitek v podobě únikové hry

Jestliže toužíte po nějakém nevšedním zážitku, kterým byste si mohli zpestřit víkendové odpoledne anebo jiný volný den a nabít se přitom novou energií, tak vyzkoušejte únikovou hru. Jedná se o dobrodružství nabité napětím, tajemnem a hádankami, takže se při něm rozhodně nudit nebudete. Tím spíše, že si k němu můžete přizvat ještě několik dalších osob, třeba rodinu anebo přátele.
Pokud vás úniková hra zaujme, ani nebudete muset dlouho hledat, kam se za ní vydáte. Únikové místnosti rostou po republice jako houby po dešti, právě proto, že tuto hru lidé mají rádi – a to zdaleka nejen u nás. Takže stačí zapátrat na internetu, kam se můžete vydat ve vašem okolí, a pokud jste náhodou třeba z Pardubického kraje, pak vám přijde vhod escape game Pardubice.

herní plán

A proč právě „úniková“ hra? Toto nevšední dobrodružství získalo své pojmenování podle oblíbených počítačových her, takzvaných hledaček, kde se hlavní hrdina snaží najít klíč k místnosti, ze které chce uniknout. Ovšem není to jen tak, aby se k němu dostal, musí nejprve rozluštit celou sérii hádanek a hlavolamů, jedna ho vždy zavede ke druhé, a tak dále, takže postupně přichází na kloub celému tajemství.

volba

A přesně to čeká i vás, pokud se do takové akce také pustíte. Jisté je, že se vám přitom pořádně nažhaví vaše mozkové závity, a možná se budete i trochu bát, jak to celé dopadne. Ovšem nemusíte mít strach, pokud právě logické myšlení není vaše silná parketa. Vždyť v únikové místnosti nebudete zdaleka sami a každý z vašeho týmu dostane příležitost se zapojit.

Navíc, i kdybyste náhodou ani po využití nápovědy neuspěli, tak se vlastně nic neděje. Vždyť tím hlavním, co si z tajemné místnosti odnesete, jsou zážitky a nevšedně strávený čas s vašimi blízkými, který vám pomůže na chvíli uniknout od starostí všedních dní. Takže je dost možné, že se na místo činu rádi brzy vrátíte znovu.