Zboží

Péče o pleť v několika jednoduchých krocích

Čistá pleť – zdravá pleť

Možná si pokládáte otázku, kdy začít o svou pleť pečovat. V okamžiku, kdy se začnete líčit, měli byste myslet i na čištění pleti. Pro odličování můžete použít micelární vodu či gel, odličovací mléko nebo jiné přípravky, sloužící k odstranění nečistot. Záleží jen na vás, co vám vyhovuje.

zdravá_pleť

Jen nezapomeňte, že stejně jako se denně líčíte, měli byste i denně odličovat, protože jinak hrozí zanášení pórů, které mohou vyvrcholit vyrážkami či černými tečkami. Po odlíčení nebo před spaním by vaše pleť ocenila hydrataci.

Hydratace pro vaši pleť

Ať už máte pleť mastnou nebo suchou, hydratace je pro ni důležitá. Hydratovat můžete různými přípravky, jediné co by mělo být samozřejmostí, že by pleť na hydrataci měla být připravená, tedy vyčištěná.

hydratační_krém

Pokud víte, že večer nemáte sílu ani chuť trávit v koupelně více času, než je nezbytné, zvolte denní krém a nanášejte ho ráno. Pokud naopak víte, že ráno nestíháte, zvolte noční krém. Záleží na vás, jakou variantu si vyberete. Každopádně dopřát svému obličeji a dekoltu jednou za den hydratační krém by měla každá z nás. Díky němu bude pleť pružná a nebudete mít tolik hlubokých vrásek. Jednou za týden můžete dopřát vašemu obličeji vitamínovou bombu v podobě nějaké masky či séra. Necháte působit a určitě si brzy všimnete, jak jemná a zdravá vaše pleť je. Značku krému či masky si vyberte podle toho, co vám vyhovuje. Ideální je, vyzkoušet více druhů díky testerům.

Co ještě potřebuje péči

Celé naše tělo si určitě zaslouží péči. Počínaje vlasy, kterým můžeme dopřát vyživující šampon či masku, přes řasy, kterým můžeme dopřát sérum pro růst řas https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html a kvalitní řasenku, rty, které potřebují hydrataci a ochranu před sluncem či mrazem, po ruce a nohy, o které můžeme pečovat díky manikúře či pedikúře. Celému tělu potom můžete dopřát koupel v hydratační pěně a umývat se můžete mýdlem, které má neutrální pH, aby vaši pokožku nevysušovalo.