Vychytaná garáž pro všechny rošťáky

Malé kluky v jejich útlém věku zajímá pouze jediné – auta. Moc se toho nezmění ani v dospělosti, kdy k těm skutečným mají blízko a přirozeně jich vyhledávají a zajímají se o každý detail.

Ovšem v době, kdy jsou ještě malí uličníci, kteří tráví každou vteřinu jejich volného času s kovovým nebo dřevěným autíčkem v ruce, mají mnohem více možností k tomu, jak si splnit jejich sny. Při jejich hraní s nimi by jim však neměla chybět ani šikovná dětská garáž, která jim nabídne možnost zaparkovat všechna auta na své místo.
vw autobus pro děti

▪ Dřevěné hračky jsou na vrcholu – opět

Nepochybně byly dřevěné hračky tím nejvzácnějším a zpravidla i jediným zbožím určeným pro hru už v dávné minulosti. Za tak dlouhý čas se však doba jejich výroby posunula nejen z hlediska designu a schopností, ale i materiálu.

➔ V dnešní době však opět převládá klasika a rodiče svým dětem vybírají dřevěné hračky, které odolají většímu nátlaku a opotřebení.

Dřevěnou garáž si oblíbí i děti ve vašem domě. Pokud máte doma nespočet malých autíček (a to hlavně těch dřevěných), budete mít konečně místo, kam si jich uložíte a zaparkujete do své řady. Neváhejte ji vašim raubířům pořídit a umožnit jim tak hrát si naplno a se vším, co k tomu patří.
dětská garáž

▪ Není to obyčejné parkoviště

Aby bylo toto parkoviště lákavé už od pohledu a samozřejmě nabídlo dětem i více možností k tomu, jak si zdokonalit jejich hraní s autíčky, disponuje 2 patry a pohyblivým výtahem. Dalo by se říct, že nabízí všechny detaily, na které malí kluci hledí, pokud si jejich autíčka chtějí zaparkovat na chvíli někam jinam, než jenom pod židli v kuchyni, kde na nich možná i vy často natrefíte.

Přehledné a vychytané místo na parkování, které je vyvýšené a dostatečně prostorné, uchvátí i vaše děti, které své malé čtyřkolové poklady nepustí z ruky prakticky den co den.