Navraťte zpět touhu po erotogenních zónách

Potýkáte se s potížemi s erekcí? Se ztrátou erekce úzce souvisí i nezájem o fyzické milostné projevy, jako je mazlení, hlazení či laskání erotogenních zón. Přitom toto je jedna z nejdůležitějších milostných záležitostí fyzického rázu. Kdo se domnívá, že sex – to je pouze zasouvání, dráždění klitorisu a bradavek a výstřik, tak je vedle, a brzy to vaši partnerku omrzí. Do sexu se promítá celé tělo a pozornost bychom měli věnovat i jiným oblastem, nežli pouze genitáliím.

černá podprsenka

Mnozí z vás si to dobře uvědomují například díky vlivu tantry nebo erotických masáží, a právě masáže jsou velmi účinným prostředkem pro posílení touhy po sexu a výrazně zajímavějších orgasmech. Nepodceňujte sílu doteků lidskou dlaní, naše ruce jsou mocný energetický nástroj a dovedou doslova kouzlit, a to nemáme na mysli zrovna orální sex či techniku „hand job“.

krásná žena

Nejúčinnějšími erotogenními zónami bývají čelo, krk a zátylek, ušní lalůčky, stehna, hýždě a třísla a také chodidla, tam je mnoho citlivých nervových vláken, která mnohým ženám dovedou vykouzlit i bouřlivý orgasmus.

Jestliže se z vašeho vztahu vytrácí něžnosti a s erekcí to také není žádná sláva, pak se zaměřte na chyby v životosprávě a na odstranění stresu. Doplňujte i některé problematické či chybějící vitamíny a minerály, jako je hořčík, jód, vitamín B12 (hlavně u veganů), vitamín K2 a vitamín D. Zvýšit můžete i přísun ovoce a zeleniny a některých plodin s vyšším množstvím přírodního vitamínu C, jako je Acerola nebo plody šípku. A proti stresu by vám mohly být nápomocné bylinky s enormním množstvím živin, kam patří Ženšen nebo Kotvičník zemní či Maca peruánská. Nebudete pak potřebovat hledat položku Viagra volný prodej.

Zároveň nebuďte leniví a hýbejte se. Nemusíte nutně trávit hodiny v posilovně, někdy stačí kratší procházka či výlet na kole, a co vám určitě prospěje, je chůze po schodech. Přenechejte výtah lidem po úrazech či nemocným a vy si vyšlápněte těch pět pater raději po svých.