Služby

Služby, které neznáte

Peníze se dají vydělat na čemkoli. Po přečtení článku se do toho můžete pustit i vy. Článek slouží jako inspirace. Nebojte se inovovat.

objímající pár

Kancelář, která se za vás omluví

Tato služba je zcela absurdní, ale v Japonsku se těší veliké oblibě. Čeká vás nepříjemná událost, konfrontace? Chcete se ji vyhnout? Najměte si člověka, který to udělá za vás. Samozřejmostí jsou i různá cenová rozpětí. Záleží na události a na formě (osobně, telefonicky email).

Srdečné objetí

V dnešní uspěchané době chybí lidem základní potřeby. Láska, porozumění, pochopení. Není proto divu, že spousta lidí neváhá zaplatit za tak běžnou věc, jako je objetí.

Zápasnice

Jedna objemná žena udělala ze svých nedostatků přednost. Nabízí své tělo k zápasu. Většinu soupeřů drtí ve svém objetí. Zdá se vám to k smíchu?? Její služby jsou žádané po celém světě.

Poslední večeře

Dnešní doba je opravdu zvrácená. Ale i tato služba je výdělečná. Zajímá vás, jaké je poslední jídlo odsouzeného, který jde na smrt. Firma sídlící v Torontu si za něj účtuje dvacet dolarů. Můžete ho tak zakusit a navíc dostanete i dárek a to v papírové masce, která má podobiznu odsouzeného. Pro větší autentičnost opravdu objednavatel ochutná jídlo odsouzeného, které si objednal trestanec.
mladá fotografka

Pořád na očích

Některé celebrity jsou neustále v hledáčku fotografů a celý svět jim tak vidí skoro až do talíře. Někomu se to může zdát obtěžující ale na rovinu si řekněme: „sejde z očí, sejde z mysli.“ Mnozí slavní jsou právě tak oblíbení, že jsou neustále v podvědomí veřejnosti. Co když ale o vás není tak velký zájem? Paparazzi vás nepronásledují na každém kroku? I tato situace má řešení. Najměte si vlastní. Má to výhodu, situaci budete mít pevně pod kontrolou a ven se nedostanou obrázky, o kterých nebudete vědět.

            Zaujali vás nápady, máte i vlastní? Nebojte se je realizovat. Peníze se valí všude a většina lidí se nudí a hledá nové zážitky, za které by mohli utrácet.