Levný a kvalitní kočárek není mýtus

Každý rodič očekává od kočárku něco jiného. Někdo chce mít krásný design bez ohledu na funkčnost, někdo potřebuje aby se rukojeť dala nastavit co nejvýš a někdo ocení kompaktní rozměry po složení, aby se kočárek vešel snadno do kufru auta. Je důležité si určit co je pro vás důležité a tím se při výběru kočárku řídit. Není dobré ale stavět design nad cokoliv dalšího, protože miminku je jedno v jakém kočárku jezdí, nicméně právě miminko potřebuje pohodlí a bezpečí. To by pro vis mělo být při výběru kočárku stěžejní.

matka s kočárkem

Na trhu je mnoho výrobců, kteří se zabývají výrobou nejen kočárků, ale i dětských autosedaček a dalšího zboží pro nejmenší. Při nákupu zboží pro děti je potřeba si nejen stanovit vlastnosti výrobku, ale i jeho cenu. Právě kočárek patří mezi nejdražší položky v nákupním seznamu a tak je logice, že zvlášť v dnešní době, kdysi všechno zdražuje, chtějí rodiče ušetřit i při nákupu výbavy pro miminko. Není e za co stydět, hluboký kočárek bude miminko používat jen pár měsíců než začne samo sedět, a poté přejde do sportovní verze, po které rodiče kupují golfový kočárek, který nezabere příliš místa a doveze i unavené malé dítě kam je potřeba.

fialový kočárek

Jedním z velice oblíbených kočárků je riko basic, který nestojí ani 15 tisíc korun. Patří mezi levnější kočárky, které ale z řady výrobků vyčnívají svou kvalitou. Riko se rozhodně nemá za co stydět, jeho kočárky patří mezi dlouhodobě nejprodávanější a tento výrobce rozhodně udává i trendy v designu. Prohlédněte si kočárky, které jsou k dispozici, a budete mile překvapeni tím, co Riko nabízí. Pevná konstrukce, odvětrávaná stříška a hluboká korba dostatečně velká jsou spolu s moderním designem lákadly, která upoutají pozornost nejednoho rodiče. Když k těmto vlastnostem přidáme nízkou cenu, je právem tento kočárek jedním z nejpopulárnějších v poslední době.