Služby

Co obnáší služba levného stěhování v Praze

Rozsah práce stěhovacích firem

Přestěhování pár věcí – jste si jisti, že si poradíte sami s těmi drobnějšími věcmi, co vyskládáte do krabic, a převezete ve vlastním autě? Pak můžete oslovit stěhovací firmu pouze ohledně některých těžších břemen, nebo s prací, na kterou nemáte kapacity (nářadí, fyzické a psychické síly, dopravní prostředky atp.) Stěhováci vás neodmítnou s tím, že na ně „zbude“ pouze pračka, chladnička, dlouhý koberec, a několik vzrostlých rostlin v obřích květináčích. Vše je otázkou vzájemné dohody, a také koordinace práce, stěhovací firmy vás přestěhují i o víkendu, počítejte však raději s včasnou rezervací a nespoléhejte na „zákrok“ na poslední chvíli.

označení křehkého zboží

Komplexní služba na klíč – pochopitelně, že je možné využít i levné stěhování Praha Odnesto.cz na klíč. Úroveň dnešních stěhovacích služeb je vyšší, než tomu bývalo před pár desítkami let. Stěhováci si dokážou poradit i s nadrozměrnými a těžkými břemeny, rozmontují a sestaví nábytek, mohou pověsit i lustry, poličky, zrcadla, garnýže, a také po sobě uklidí. Součástí komplexního přestěhování mohou být i různé „speciality“, jako např. přemístění sběratelských exponátů, akvárií a terárií, velkých televizorů, kuchyňských linek a vestavěných skříní atd. Za takovou službu sice zaplatíte o něco víc, ale vyhnete se stresu, a svůj čas můžete využít na cokoli jiného.

označení krabic při stěhování

Vozový park – v zásadě se vůbec nemusíte starat o to, zda se vaše věci vejdou do auta, a kolik vozidel, či jaké technické prostředky firma vlastní. Toto je otázkou profesionální cti, a poradit si s množstvím a velikostí stěhovaných břemen, je jedním ze základních momentů práce stěhovací firmy. Pamatujete se na film „Kulový blesk“, jak se tam objevily ty stařičké, upravené autobusy RTO, do podoby stěhovacích vozů? Tak s těmi se dnes již nesetkáte, leda tak na nějaké „retro vzpomínkové, nostalgické akci“.