Byt a dům

Chytrá domácnost

Pocit bezpečí je asi nedílnou touhou každého z nás. V našich domovech se chceme cítit totiž bezpečně. Existují dálkové ovladače nebo spínače, které stáhnou rolety či žaluzie. Časový spínač nabízí řešení Astro nebo Smart Home nebo třeba Homme Connect. Hodí se například, když nejste doma, trávíte svůj čas na dovolené, v práci či na návštěvě. Nastavíte si časový spínač a zloděj má pocit, že jste doma. Fajn je i Control4, díky němu můžete odemykat a zamykat dveře, skrz kameru mít přehled, kdo vešel, odešel, komunikovata s lidmi či kontrolovat miminko v pelíšku. Pokud jste třeba mimo svůj domov a nejste si jisti, zda jste vypli světlo, televizi, počítač, vařič, přihlásíte se přes svůj tablet či chytré hodinky do systému například Smart Home nebo Home Connect a ujistíte se, zda je vše v pořádku. Nebo přístroj jednoduše na dálku vypnete.

Není to fajn?

Chytré dveře

Super je také smarth osvětlení. Mobilním telefonem nebo počítačem můžete změnit intenzitu osvětlení, barvu osvětlení, zapnout a vypnout dané osvětlení. Vybrat si můžete osvětlení na den, noční osvětlení. Od těch levnější až pro náročné zákazníky. Stropní světlo, led žárovky, led pásky.

Chytré květináče

Super je také hlasový asistent, díky němuž lehce a snadno ovládáte chytrou domácnost a slouží zároveň k přehrávání hudby. Na trhu se nabízejí i spotřebiče navaření, pečení, chlazení, umývání nádobí, praní prádla. Mají dokonalý a moderní design plný elegance, navíc šetří energii a to se při dnešních cenách energií zcela jistě hodí. Připravíte si tak lahodné a zdravé jídlo, v lednička udrží delší dobu jeho čerstvost, v myčce se nádobí samo umyje do dokonalé čistoty a lesku a to bez jakékoli vaší námahy. Navíc je známo, že myčka šetří vodou. Veškeré spotřebiče jsou tiché, tak během praní prádla nikoho neprobudíte, ani malé miminko. Pokud máte rádi čerstvé bylinky, určitě si oblíbíte chytré květináče. Zastanou veškerou práci za vás, vy si je jen natrháte a vychutnáte jejich intenzivní chuť v rámci studené i teplé kuchyně. Pro váš pocit bezpečí doporučujeme vnitřní i venkovní kamery, které snadno zachytí pohyb. Doporučuji, pokud bydlíte obzvláště někde na samotě.