Zboží

Bytový balkon

Balkon je velice užitečná část bytu, protože zde můžeme mít nádhernou výzdobu a relaxovat. Nezapomeňte ani na bezpečnost a zakupte nové zábradlí.

Bytový balkon

Vybavení

Balkon je všestranné místo, jenž se dá využít všelijak, ovšem je rozhodně příjemné mít byt s tímto prostorem. Velice často slouží na sušení prádla, protože to na čerstvém vzduchu pěkném počasí bude schnout jedna radost. Kromě užitkového vybavení je to skvělé místo pro odpočinek, přičemž stačí pouze vyjít ven z bytu, což je obrovská výhoda. Abychom zde měli pěkné prostředí, tak to chce přizpůsobit tento prostor k obrazu svému a zkrášlit jej.

bylinky v truhlíku

Nemusí se to nijak přehánět, ovšem drobná výzdoba a květiny ničemu neuškodí. Třeba takové bylinky jsou pěkné, nádherně voní, a ještě je využijete v kuchyni. Nádherné jsou také kvetoucí rostliny. Základně je posezení a třeba lehátko, na které si můžete pohodlně lehnout a nic víc neřešit. Výjimkou není ani malá pohodlná sedačka. Využívat se dá balkon i při teplých letních večerech, kdy je dobré mít zde osvětlení, abyste mohli tuto část využívat i v pozdějších hodinách.

Zábradlí

Nejprve si musíme uvědomit, že balkon je mnohdy ve výšce spousty metrů, což by při pádu z něj mělo fatální následky, a proto musíme dbát na dobrou bezpečnost. Na tu dbá i zákon, a proto existuje speciální norma, kde je například výška zábradlí a další jeho rozměry, jenž musí být vždy dodrženy. Můžete zakoupit více variant v různých cenových kategoriích, ale jde o naše zdraví, takže zbytečně moc šetřit se nevyplácí. Ale zábradlí na balkon https://www.kmkdesign.cz/zabradli-balkonova-terasova můžou být esteticky nádherné, a ještě k tomu plnit naprosto skvěle bezpečnost. Tato firma se postará o kompletní montáž, a proto si s ní nebudete muset lámat hlavu.

zábradlí balkonu

Na začátku celého procesu stojí plánování s pomocí architekta, kdy se na všem společně domluvíte a také Vám bude sdělena předběžná cena. Na výběr máte z různých profilů, provedení, materiálů, povrchů materiálů a dalších věcí. Až budete dohodnuti, tak nastává fáze podepsání smlouvy a montáže zábradlí, přičemž za pár týdnů bude vše hotové.