Služby

Výhodný prodej auta

Výhodný obchod

Mnoho lidí ve svém životě prodá alespoň jeden osobní automobil, přičemž důvody bývají různé. Je běžné, že vůz zestárne a my bychom si chtěli pořídit něco lepšího. Přeci jen většinou stále je kam posouvat hranice. Někdo chce vůz, který bude mít vyšší výkon a lepší ovladatelnost, takže starý prodá a koupí něco jiného. I z toho předešlého by možná šlo dostat něco víc, ale potíž bývá v tom, že by to bylo finančně náročnější a výsledek by nebyl takový.

GMC vůz

Jestliže prodáváme ojetinu na dojetí, tak pravděpodobně nebudeme řešit, jestli za ni dostaneme třeba o pár tisíc méně. U normálních aut se však může jednat o dost vysoké částky, takže je dobré vůz na prodej připravit. Základem je dobrý technický stav, protože ten má na cenu velký vliv. Jistě bude žádanější vůz, který nepotřebuje žádné opravy a bylo o něj vždy postaráno. Svou roli hraje také vzhled, také neuškodí umytí a naleštění alespoň do inzerátu.

Prodej do výukou

Nezapomeňte, že jako prodávající máte také určité povinnosti. Novému majiteli jste povinni říct skutečný stav a neskrývat žádné závady. Nemá to ani cenu, protože prodej by pro nás mohl následně mohl znamenat problémy. Zároveň bychom správně měli vůz přepsat, jinak nám hrozí pokuta. Je tu možnost dát kupujícímu plnou moc, ale nikdo nám nedá jistotu, že skutečně vůz přepíše. Potom by se mohli stát, že auto nebudete naše, ale budou nám chodit pokuty.

prodej vozu

Jestliže se chcete těmto a dalším potížím vyhnout, tak je tu možnost využít výkupu ojetých aut. Možná zde dostanete méně, než kdybyste prodávali přes inzerát do soukromých rukou, ale zde Vám po prohlídce vozu dají peníze hned a ušetříte si různé starosti. Jestliže chcete zjistit, kolik peněz by Vám za Váš vůz dali, tak vyplňte formulář na webu. Vyplníte sem veškeré potřebné údaje, přičemž je lepší přiložit i fotografie a společnost se Vám ozve s cenovou nabídkou.