Elektro

Přístroje vyrobené pro vaši krásu

Moderní technologie usnadní život v mnoha ohledech, k nimž patří i vzhled. Při návštěvě vašeho elektra jistě zjistíte, že se zde nachází sekce zaměřená pouze na krásu. S těmito elektronickými pomocníky dosáhnete vzhledu jako ze salonu, a to každý den.

Úprava vlasů

Někdy zkrátka nemáte čas navštěvovat každý týden kadeřnici, nebo vám to možná jen nedovoluje napjatý rodinný rozpočet. S přístroji pro úpravu vlasů však již lze dosáhnout podobného efektu, jaký vám slibují mnohé kadeřnické salony. Muži si jistě oblíbí zastřihovač, který lze pořídit už za několik set korun. Zastřihovačem upraví vousy, knír, bradku, nebo zkrátí vlasy tak, jako by to udělal šikovný holič. Ženy zase často využijí fén, žehličku na vlasy, nebo šikovnou kulmu. Tyto přístroje však vlasy vysušují, a mohou je i ničit. Proto je ideální volit fén kombinovaný s kulmou, a připlatit si za profesionální parní žehličku na vlasy, která vlasy nevysouší, a dodává jim žádaný lesk.

zastřihovač vlasů

Hladce a bez chloupků

Zatímco muži si při holení vystačí s lepším holícím strojkem, ženy dávají v létě mnohdy přednost depilaci, díky niž zůstává pokožka déle hladká a bez chloupků. Klasické depilátory fungují tak, že chloupky vytrhnou i s kořínkem, a proto trvá déle, než narostou nové. Je to však náročný, a bolestivý proces. Zato IPL epilátory, fungují na podobném systému, jako laserová depilace, tudíž po oholení spalují kořínky s chloupky, a v případě častého a pravidelného užívání eliminují růst chloupků nových.

Zuby

Péče o zuby je neméně důležitá. Nejenže toužíte po krásném úsměvu, ale bolest zubů bývá nepříjemná, a ceník u zubařů děsivý. Se správnou péčí však mohou zůstat vaše zuby déle zdravé, a vypadat krásně a čistě. Ideální volbou je sonický kartáček, v kombinaci s přístrojem na mezizubní hygienu. Levnější variantou je pak elektrický zubní kartáček.

tvář a motýli

Hebká kůže, čistá pleť

I vaše pokožka si zaslouží profesionální péči, a pokud nemáte čas pravidelně navštěvovat kosmetiku, určitě se vyplatí investovat do šikovných elektrických pomocníků, jako je například bruska na paty, čistící sonický kartáček na pleť, masážní strojek, nebo elektrická sada pro manikúru.