Možnost potisku na textil

Podnikáte, anebo začínáte podnikat? A co třeba zaměstnanci, už nějaké máte, nebo se chystáte mít pomocnou sílu ve vaší firmě? Mít ve svém okolí přátelský personál je sen každého šéfa, i když to tak někdy nevypadá, ale je to tak. Taky to dělá dobré jméno, když se ke svým zaměstnancům chováte s úctou. Jelikož dobré jméno děláte vy sami, ale i taky vaši zaměstnanci, je dobré mít i taky nějaké logo. Máte už vymyšlenou svoji značku nebo logo? Pokud ano, tak je to dobré znamení, přeci jen název firmy + logo je pro podnik důležité. Podle názvu si lidé pamatují třeba vaši restauraci, hotel, pivnici, ale i třeba kancelář nebo firmu.

polokošile

Logo by ve většině případů mělo mít nějaký ten znak toho co vaše firma dělá, ale není to podmínkou. A kam si ho všude můžete dát? Dá se říct že všude. Třeba na budovu kde firma sídlí, do různých časopisů, reklamních letáku, na firemní auto a třeba taky i na billboardy. Vrátíme se k zaměstnancům. Líbilo by se vám kdyby vaši pracovníci, ale i vy nosili na dress code značku firmy? Nemusí být obrovská, postačí jen detailně na určitém místě trička, mikin. Pro vedení firmy třeba na polokošilích, nevypadalo by to hned líp? Je fajn, že budou mít všichni stejný dress code a taky si zaměstnanci nebudou muset nosit své civilní oblečení.

Většina velkých firem, ale i těch malých nosí jejich pracovníci stejné dress cody. Takhle rychle rozeznáte zda se jedná o pracovníka z jiné dílny. Klidně můžete na každou dílku nechat udělat jinou barvu. Podle toho co tam pracovníci dělají. Je jasné že třeba kotelník nebude nosit bílý dress code, ten by mu moc dlouho nevydržel, ale tohle už necháme na vás, jelikož vy víte co je pro vás a vaše zaměstnance dobré.

trička

Potisky na trička nemusí využívat jen podnikatelé ve firmách, ale i třeba hudebníci, nebo kapely si nechávají dělat potisk na mikiny, čepice, vesty, tašky a trička neboli reklamní textil. Vše si můžete domluvit u společnosti, která se jmenuje promotextile.cz a spolu doladíte všechny detaily, které vy budete potřebovat.