Služby

Jak získat kontrolu nad užíváním vozidla


Pokud chceme mít nad něčím přehled, tak si musíme promyslet, jaká bude naše strategie a také si musíme zjistit informace, které nám dopomohou udržovat si přehled. Například nad lidmi, kteří mohou být našimi zaměstnanci můžeme mít také přehled. V dnešní době existuje tolik přístrojů, že nejspíš nikdo nezná všechny. Různé přístroje mají různé využití a například ke kontrole lidí, jak používají vozidlo, můžeme mít také podrobný přehled.

Pokud například máme doma osobní vozidlo, které čas od času někomu půjčíme, tak si do něj můžeme nechat nainstalovat zařízení, které jej bude hlídat za nás a my můžeme mít v klidu a teple domova podrobné informace téměř o všem. Satelitní sledování Rmc-system se dá nainstalovat téměř do každého stroje. Ať už se jedná o osobní vozidlo, stavební stroje nebo například vysokozdvižný vozík, tak do každého stroje, který můžeme řídit se dá dát.
Výhodou je, že můžeme být kdekoliv a půjčit komukoliv vozidlo a přitom vědět, kde se vozidlo nachází, jaká je spotřeba, rychlost jízdy a mnoho dalšího. Všechno si zjistíme v aplikaci. Stačí mít u sebe jakékoliv zařízení s internetovým připojením.

vysokozdvižný vozík

Nejvíce těchto technologií využijí firmy, které půjčují své stroje svým zaměstnancům. Z pohodlí kanceláře můžete sledovat, jak zaměstnanci zachází s Vašimi vozidly. RMC systém také bude dobrý i pro Vaše zaměstnance. Za ně bude automaticky vytvářet knihu jízd. Vaše vozidla/stroje také tento systém dokáže ochránit před nepovoleným použitím nebo před krádeží.

palubní deska

Díky tomuto můžete chod svých vozidel/strojů a také zaměstnanců řídit a mít přehled. Pokud totiž například pravidelně budete dostávat upozornění na překročení povolené rychlosti, tak můžete s řidičem promluvit o možných následcích jeho činů a předcházet tak častým pokutám a jiným nešvarům, které by Vás nakonec mohli vyjít na nemalé peníze.